Projektant systemów złożonych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat studiów
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem projektami
  • Minimum roczne doświadczenie w programowaniu systemów informatycznych lub projektowaniu systemów złożonych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie publikacji naukowych

Mile widziane:

  • Dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość ASP.NET lub WPF
  • Znajomości zagadnień baz danych: TSQL, Microsoft SQL Server
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość ASP.NET MVC

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie nowych funkcjonalności systemu
  • Projektowanie interface’ów użytkownika
  • Implementacja funkcjonalności systemu
  • Opracowanie założeń systemu
  • Opracowanie algorytmów do rekonstrukcji przepływów
  • Opracowanie algorytmów do analizy obrazów
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem elementów wykorzystanych w projekcie

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach R&D
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty pracy prosimy przesyłać na adres: biuro@net-art.eu
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska pracy w temacie e-mail: „Projektant systemów złożonych”