Główny architekt-projektant

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu złożonych systemów informatycznych
  • Absolwent w dziedzinie informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe

Mile widziane:

  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość technologii .NET
  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika

Zakres obowiązków:

  • Opracowania nowych technik pomiaru
  • Opracowania konstrukcji wieloelektrodowych sond tomograficznych
  • Projektowanie elementów systemu
  • Projektowanie implementacji opracowanych algorytmów
  • Tworzenie założeń funkcjonalnych do projektu
  • Projektowanie kluczowych funkcjonalności systemu
  • Projektowanie kluczowych interface’ów użytkownika
  • Zlecanie prac programistycznych oraz projektowych

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach R&D
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty pracy prosimy przesyłać na adres: biuro@net-art.eu
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska pracy w temacie e-mail: „Główny architekt-projektant”