Elektronik-programista/konstruktor

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Kreatywność w wymyślaniu nowych rozwiązań technicznych
  • Dobra znajomość podzespołów elektronicznych
  • Umiejętność projektowania lub programowania układów elektronicznych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Zakres obowiązków:

  • Konstruowanie nowych technik pomiaru
  • Projektowanie urządzeń elektronicznych
  • Projektowanie elementów systemu
  • Wykonywanie testów i pomiarów

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w pracy z najwyższej klasy specjalistami
  • Liczne wyzwania zawodowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach
  • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
  • Możliwość pracy przy innowacyjnych projektach R&D
  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty pracy prosimy przesyłać na adres: biuro@net-art.eu
Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska pracy w temacie e-mail: „Elektronik-programista/konstruktor”